Ankara kaykay kulübünün 10 Kasım 2019 tarihinde organize etmiş olduğu ”Ata’ya Saygı” Etkinliği çerçevesinde Ankara Kaykay Kulübü ( A.K.K ) Ankaradaki yerel kaykaycı dostlarımız, antrenörlerimiz ve seyirciler ile birlikte Çayyolu bölgesinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğe ait fotoğraf ve videoları paylaşıyorum.

Ata’ya Saygı Buluşması

Ankara Kaykay Kulübünün her sene gerçekleştirmiş olduğu bu etkinlik kapsamında 200 üzerinde sporcu bir araya geldi @türkiyekaykayfederasyonunun malzemedesteği sağladığı ollie uzun atlama yarışması gerçekleştirildi. Bu kapsamda etkinlik ile ilgili iki adet video hazırladım. İki videoayada youtubbe kanalım üzerinden ulaşabilir ve izleyebilirsiniz.

Harika Organizasyon

AKK’nin düzenlediği bu etkinlik gerçekten çok keyifliydi, sabahın erken saatlerinde fuat abinin evinden yola çıktık ( Horoz İbrahim ) yol boyunca ötüp durdu. Ayrancıdan Çayyolu’na olan rotamız 25 dakikalık bir yolculuk ile tamamlandı.

İşte Etkinlikten Videolar

İlk video instagram için hazırladığım 60 saniyelik etkinlik tanıtım videosu ikinci video ise kamera arkası ve eğlenceli sahnelerin yer aldığı videolardan oluşan vlog yorumlarınızı bloğuma veya youtube kanalıma bırakabilirsiniz.

İşte Etkinlikten Fotoğraflar

Etkinlik sırasında çektiğim fotoğraflar.

0 0 oylar
Article Rating